HAKKIMIZDA

Medikal sektöründe Türkiye’nin önde gelen markalarından biri olan firmamız Shayra Medikal, sektöründe en iyi olmak ve mutlak müşteri memnuniyeti hedefleri ile 2015 yılından bu yana durmaksızın hizmet vermektedir.

Firmamız ithalat ve satışın yanı sıra, satış sonrasında da siz değerli müşterilerimizin görüşlerine büyük önem vermektedir. Çünkü biliyoruz ki sizlerin memnuniyeti, bizleri büyüten ve geliştiren şeylerin başında gelmektedir.

Shayra Medikal olarak sağlık sektöründe yer almanın bilincini taşıyoruz. Değişen teknoloji ve endüstri koşullarına paralel olarak kendimizi daima geliştiriyoruz ve bu doğrultuda hizmet veriyoruz. Alanında uzman kadromuzla sağlık sektöründeki tüm ihtiyaçlara cevap veriyoruz.

VİZYONUMUZ

Shayra Medikal Sağlık ve Kozmetik olarak vizyonumuz, sektördeki saygın firmaların arasında yer alarak, müşterilerimizin yaşam kalitesini iyileştirmektir. Bunu gerçekleştirirken, sektördeki en profesyonel ve üst kalitedeki ürünleri sizlere sunarak memnuniyetinizi mutlak kılmayı hedefliyoruz.​

MİSYONUMUZ

Shayra Medikal Sağlık ve Kozmetik olarak, sağlık sektörünün değişen ortamını anlıyor ve hizmet kalitemizi arttırmak adına en son teknolojiyi getirmeye çalışıyoruz. Ürün kalitemizdeki farkımız, müşterilerimizle olan ilişkilerimiz ve çalışanlarımızın tecrübesi ile pazar lideri olarak yerimizi güçlendireceğimize söz veriyoruz.​

[elementor-template id="4711"]

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.